آشنایی با منطقه 22 و سهم آن در تامین مسکن تهران

 

منطقه ۲۲ تهران چه مزیت‌هایی دارد؟

این منطقه به‌ علت داشتن آب‌وهوا و موقعیتی عالی به‌ عنوان منطقه‌ای توریستی و محیطی مناسب برای گردشگری شناخته می‌شود. منطقه ۲۲ جاذبه‌های بسیاری مانند دریاچه چیتگر، باغ ملی گیاه‌شناسی، پارک جنگلی و... دارد و همچنین پروژه‌های بسیاری مانند شهربازی هزارویک شهر در در حال ساخت است. این جاذبه‌ها و برج‌های بسیار زیبا، سبب افزایش محبوبیت این منطقه شده است .

یکی‌دیگر از مزیت‌های بسیار مهم منطقه ۲۲ این است که در نزدیکی جاده محبوب کرج، چالوس واقع شده است و همچنین به آزادراه تهران، شمال که در حال ساخت است، نیز می‌توان اشاره کرد. این منطقه طبیعتی زیبا و فضاهای سرسبز بسیاری مانند بوستان خرگوش‌دره، پارک چیتگر و... دارد

دلایل سرمایه‌گذاری در منطقه ۲۲ تهران را بهتر بشناسید .

در منطقه ۲۲ تهران شرایط و موقعیت‌های بسیاری مانند زمین‌های متعدد و... وجود دارد که با سرمایه‌گذاری می‌توانید در آینده ملک خود را با قیمتی بالا به فروش رسانید. همچنین ساختمان‌های مدرنی که به تازگی و با جدیدترین تکنولوژی ساخته شده است، سبب جذب سرمایه‌گذاران به این منطقه می‌شود .

اگر شما درباره این منطقه جستجو کنید متوجه خواهید شد که در آن‌جا پروژه‌های بسیار بزرگی در حال ساخت است. به‌ عنوان مثال پروژه تجاری ایران مال به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع تجاری در خاورمیانه شهرت دارد، همچنین همانگونه که ذکر کردیم در آینده بزرگ‌ترین شهربازی خاورمیانه در این منطقه ساخته خواهد شد .

Description: سهم منطقه ۲۲ در تامین مسکن تهران

محدوده اطراف دریاچه چیتگر

یکی از پرطرفدارترین قسمت‌های منطقه ۲۲، دریاچه چیتگر است که این موضوع سبب شده که زمین‌های اطراف این دریاچه برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب باشند. به‌همین دلیل اطراف این دریاچه ساختمان‌های تجاری و مسکونی فراوانی مانند مجتمع ایران مال، پارک جنگلی چیتگر، مجتمع آفتاب مروارید و... ساخته شده است .

محدوده غرب دریاچه چیتگر

همانگونه که از اسم آن پیداست، این بخش در سمت غربی دریاچه چیتگر قرار دارد که پروژه‌های تجاری و مسکونی بسیاری در این ناحیه، در حال ساخت است. توجه داشته باشید که مناطق مسکونی آن پیش‌فروش شده‌اند که دسترسی عالی به راه‌های ارتباطی دارند. از پروژه‌های بزرگ و مهم این منطقه می‌توان به پروژه شهرک مدرن مروارید شهر، پروزه بزرگ شهرک چیتگر و... اشاره کرد .

بلوار کوهک

بلوار کوهک یکی از بهترین بخش‌های منطقه ۲۲ است که مردم آنجا بسیار با فرهنگ‌اند. در این منطقه‌ پروژه‌های لوکسی مانند برج مجلل آترا، پروژه شمیم رحمت و... ساخته شده است که توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است .

خرگوش دره شرق آزادگان

این بخش به عنوان شرقی ‌ترین قسمت شهرک ۲۲ شناسایی می‌شود که پروژه‌های بسیاری به امید سوددهی در آینده، در حال ساخت است. این منطقه برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب است و توجه  سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کرده است .

Description: سهم منطقه ۲۲ در تامین مسکن تهران

شهرک چیتگر

این شهرک مدرن که با نام شهرک مسکونی، تجاری امام رضا نیز شناخته می‌شود، موقعیت بسیار عالی و مناسبی دارد که بزرگترین مجتمع‌های تفریحی، توریستی مانند مجتمع تات مال در این منطقه در حال ساخت است. ناگفته نماند این شهرک طراحی و نمای بسیار یونیک و جذابی دارد که بهترین منطقه برای سرمایه‌گذاری است .

برج‌های چهارگانه نزاجا

این برج‌ها برای نیروی زمینی ارتش در حال ساخت است که دارای ۴ برج ۴۰ طبقه است که در شهرک چیتگر امام رضا قرار گرفته‌اند .

شهرک مروارید شهر

این قسمت برای سرمایه‌گذاری بلند مدت بسیار عالی است و بین سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰5 ساختمان‌های آن ساخته خواهند شد. از آنجایی که دارای آب‌وهوای عالی، ساختمان‌های مدرن، فضای سبز مناسب است که توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. از پروژه‌های پرطرفدار این شهرک می‌توان پروژه مروارید بهارستان مختص کارکنان مجلس شورای اسلامی، پروژه خانه سینما، پروژه مروارید بقیه‌ا... که مختص معاونت بهداری و پزشکان بیمارستان بقیه‌ا... است و... را نام برد .

پروژه تجاری ایران مال

در منطقه ۲۲ علاوه ‌بر مجتمع‌های مسکونی بسیار، مجتمع‌های تجاری، اداری و تفریحی بسیاری نیز وجود دارد که مجتمع ایران مال یکی از پروژه‌های بسیار بزرگ است .

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم به ارائه سهم منطقه ۲۲ در تامین مسکن تهران بپردازیم و بهترین قسمت‌های آن را به شما معرفی کنیم. منطقه ۲۲ تهران یکی از بهترین مناطق موجود در غرب تهران است که طرفداران بسیار زیادی دارد و بهترین منطقه برای سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. شما می‌توانید با خیالی آسوده در بلندمدت سرمایه‌گذاری کنید .

بر گرفته از سایت ایسنا و ویرایش شده توسط ادمین سایت یابنده (مهندس کسری علیزاده)

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، و درخواست استعلام قیمت یا سفارش خرید و فروش امتیاز پروژه های معتبر منطقه 22 (حتی در روزهای تعطیل) با مشاورین ما در بخش امتیاز تماس بگیرید.

مهندس کسری علیزاده

09124685136

09364664203
اشتراک این پست:

پست های مرتبط:
اسکلت بتنی چیست

اسکلت بتنی چیست

اسکلت بتنی چیست ؟ وآشنایی با اسکلت بتنی

تیرآهن ساختمانی

تیرآهن ساختمانی

آشنایی با تیرآهن ساختمانی و (راهنمای خرید)