مرور و بررسی
وضعیت: آماده برای عرضه امتیاز
دسته بندی: امتیاز در برج مسکونی، تجاری و اداری
سرمایه گذار: شرکت تعاونی نمونه رسا
تعداد بلوک: 5
تعداد طبقه: 32
تعداد آپارتمان : 1,250
معرفی پروژه

جدول ارزیابی قیمت بازار در برج های آرتمیس در بازه زمانی یکماهه فعلی 

نام بلوک

کف قیمت

اداری

کف قیمت

تجاری

T1

100,000,000

180,000,000

T2 دو بلوک

100,000,000 180,000,000

T3

80,000,000

140,000,000

T4(سهامی)

40,000,000

60,000,000

T5(سهامی)(اوقاف)

30,000,000

45,000,000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مباحث مهم نحوه  قیمت گذاری و واریزی های پروژه (برج آرتمیس)

 

قیمت های بروز پروژه های در حال احداث (پروژه برج آرتمیس) توسط وب سایت یابنده منتشر می شود.

نکته مهم آن است که  با به موقع پرداخت کردن اقساط موظفی (پروژه برج آرتمیس) علاوه بر کمک کردن به روند ساخت پروژه ازامتیاز مثبت حاصل از خوش حسابی و انتخاب واحد بهتر بهره مند شوید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نحوه رتبه بندی و امتیاز دهی و اطلاع از قیمت روز بازار(پروژه برج آرتمیس) با مشاوران گروه ملکی یابنده تماس حاصل فرمایید.

 ساعات کاری دفترگروه ملکی یابنده  : از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۲۱ و جمعه ها از ساعت ۹ الی 20 میباشد .

 


خلاصه اطلاعات پروژه آرتمیس و تصویر روز پروژه

‫امتیاز پروژه آرتمیس‬‎

 موارد

توضیحات

نام پروژه

آرتمیس 

تعاونی سازنده

گروه تعاونی های رسا

تعداد طبقات

25 تا 32 طبقه

متراژ ها

تجاری 25 تا 600

اداری 55 تا 1000

مبلغ تراکم زمین

------

تعداد سهم داران

نا مشخص

وضعیت حال حاضر پروژه

T1,T2: تحویل

T3 : نازکاری

T4 , T5 : اسکلت

نوع اسکلت

عرشه فولادی

روند پیشرفت در بازه زمانی

شروع پروژه تا زمان حاضر

متوسط

 

‫امتیاز پروژه آرتمیس‬‎

blobid18-4.jpg

سازنده:

تعاونی گروه اتحادیه تعاونی های رسا

 

 

نام پروژه:

آرتمیس

 blobid19-4.jpg

موقعیت:

جنب دریاچه

blobid20-4.jpg

اقساط:

ندارد

blobid21-2.jpg

زمان تحویل:

بلوک های t1 , t2 , t3

تحویل شده است و t4  t5 و زمانش نامعلوم است

  

پروژه( اداری و تجاری) آرتمیس

 

 

 آشنایی با پروژه آرتمیس:

پروژه (اداری و تجاری) آرتمیس با زیربنای 360 هزار متر مربع ساخته می شود. نمای این پروژه به صورت کشتی طراحی و ساخته شده است که به دریاچه چیتگر چشم انداز دارد. 4 طبقه از این مجموعه برج ها بدنه کشتی است که تجاری بوده که 6 برج اداری نیز بر روی آن بنا خواهد شد. هر بلوک 7 طبقه منفی شامل پارکینگ با گنجایش چهار هزار خودرو دارد.

 

blobid0-38.jpg

 پروژه آرتمیس (اداری و تجاری) عظیم بین المللی و در کلاس A+ در قالب 6 برج که در شمال دریاچه چیتگر اجرا می شود. از این جهت بدون مزاحمت از جنوب چشم اندازی به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و از شمال به پارک کوهستانی آبشار دارد.

blobid1-22.jpg

چشم انداز بی نظیر دریاچه خیلج فاری (دریاچه چیتگر)، بهره گیری از طراوت و مناظر زیبای پارک جنگلی چیتگر، قرار گیری در کانون جمعیتی گردشگری و همچنین قابلیت استفاده از هلی پد و پیش بینی تاکسی هوایی و خدمات VIP  برای مهمانان برج پروژه آرتمیس از جمله مزایا و ویژگی های خاص این پروژه عظیم محسوب می شود.

 

نگاه کلی به پروژه تجاری و اداری آرتمیس

• ساخت و اجرا توسط تعاونی مسکن نمونه رسا آدرس ساحل شمالی دریاچه شهدای خلیج فارس
پروژه تجاری و اداری آرتمیس
• 
ساخته شده در زمینی به مساحت ۳۰۳۸۸ متر مربع و زیربنای ۳۶۵ هزار متر مربع
پروژه تجاری اداری آرتمیس ساخته شده در ۶ برج

بلندترین برج در ۳۲ طبقه ساخته شده و کوتاه ترین آن در ۲۵ طبقه متراژ واحدهای تجاری بین ۲۵ تا ۶۰۰ متر مربع در ۴ طبقه از هر برج متراژ واحدهای اداری بین ۵۵ تا ۱۰۰۰ متر مربع دارای ۵۰۰ واحد اداری و ۷۵۰ واحد تجاری دارای نمایی کاملاً شیشه ای و مدرن دارای معماری خاص و نمادین نمای بیرونی پروژه مشابه یک کشتی بزرگ است که در ساحل دریاچه خلیج فارس پهلو گرفته است. برخوردار از بزرگ ترین روف گاردن ایران در مساحت یک و نیم هکتار • هر یک از برجها به ۷ طبقه پارکینگ با ظرفیت ۴۰۰۰ خودرو مجهز شده اند

آرتمیس یکی از معدود پروژههای منطقه ۲۲ است که تمام آنچه که از یک مجتمع ،تفریحی، تجاری، اداری و خدماتی انتظار دارید برآورده می سازد. این مجتمع که در بهترین نقطه منطقه قرار ،گرفته ویو بسیار جذابی به مناظر طبیعی و گردشگری منطقه ۲۲ دارد. بازدیدکنندگان این مجتمع از منظره خیره کننده ای که تدعی کننده ساحل دریاست لذت خواهند برد این مجتمع که در ۵ قطعه ساخته شده دارای ۶ برج مجزاست که به طور کامل در پیوستگی با یکدیگر قرار دارند. در معرفی هر یک از این بلوکها میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 

blobid1-20.jpg

 

تقسیم بندی برجهای اداری تجاری آرتمیس

در حال کلی پروژه آرتمیس دارای ۵ بلوک و ۶ برج میباشد دلیل این اختلاف بلوک T۲ می باشد که دارای ۲ برج است. بلوک T۲ آرتمیس دارای ۲ برج شرق و غربی می باشد و هر یک از این برجها دارای ورودی مجزا هستند. برج های T شرقی و غربی تحویل داده شده است و برج T۳ در حال ساخت می باشد. بخش تجاری بلوک ۲ پروژه تجاری اداری آرتمیس چیتگر تا چند ماه دیگر تحویل اعضا داده خواهد شد. سایر بلوکها  نیز در ادامه در دست ساخت قرار خواهند گرفت.

 

معرفی بلوک  T1پروژه مجتمع تجاری و اداری آرتمیس

در مجتمع آرتمیس دارای ۷۳ واحد تجاری در متراژ ۵۰۷۶ متر مربع  است .این برج که به ۵۹۱ باب پارکینگ مجهز شده دارای ۱۹ واحد رستوران و کافی شاپ به مساحت ۵۸۱۱ مترمربع و ۶۶ واحد اداری به متراژ ۱۰۵۸۹ متر مربع مجهز گشته است. این بلوک در شرقی ترین بخش مجتمع واقع شده و در ۲۹ طبقه طراحی و اجرا شده است.

 

blobid0-180.png

 

معرفی بلوک T2 مجتمع آرتمیس

بلوک T۲ به شکل مجزا دارای دو برج مستقل است. همین مسئله موجب شده تا اندکی اختلاف میان تعداد بلوک ها و تعداد برج ها ایجاد شود. بلوک T۲ از دو بخش شرقی و غربی تشکیل شده که هر یک ورودی مجزای خود را دارند در این بلوک ۱۸۰ واحد تجاری به مساحت حدودی یک هکتار و ۱۵۴ واحد اداری به مساحت حدود ۲ هکتار قرار دارند کافی شاپ رستوران و هایپرمارکت این مجتمع مساحتی حدود ۲ هزار مترمربع .دارند در این بلوک که شامل دو برج می شود، حدود هزار باب پارگینگ نیز پیش بینی شده است .

 

 

blobid6-25.png

 

معرفی بلوک T3 پروژه آرتمیس چیتگر

این بلوک که بلندترین بلوک مجتمع آرتمیس به حساب می آید دارای ۸۱۲ باب پارکینگ است. در این قطعه ۱۱۱ واحد تجاری به مساحت ۱۰ هزار مترمربع و ۱۴۰ واحد اداری به مساحت ۹ هزار مترمربع پیش بینی شده است. ۱۳ کافی شاپ و رستوران این بلوک حدود ۷۰۰ مترمربع فضا اشغال کرده است .

 

 

blobid1-101.png

 

 

معرفی بلوک T۴ مجتمع تجاری و اداری آرتمیس

 در بلوک T۴ مجتمع آرتمیس ۹۳ واحد تجاری به مساحت ۵۰۰ هزار مترمربع پیش بینی شده است. ۱۰۲ واحد اداری به مساحت ۷۵ هزار مترمربع در نظر گرفته شده است. کافی شاپ و رستوران آن نیز فضایی به متراژ حدود ۱۷۰۰ مترمربع را اشغال کرده.اند بلوک T۴ به ۳۷۸ باب پارکینگ مجهز شده است.

 

 

blobid3-56.png

 

معرفی بلوک T۵ مجتمع آرتمیس

در این بلوک ۱۳۰ واحد تجاری به مساحت حدودی ۸۱ هزار مترمربع ۵۷ واحد اداری به مساحت ۹۳ هزار متر مربع و ۱۰ واحد رستوران و کافی نت به مساحت ۲ هزار متربع مربع پیش بینی شده است. این بلوک نیز دارای ۶۵۷ باب پارکینگ می باشد.

 

blobid1-145.png

 

 

مشخصات فنی مجتمع آرتمیس

 در طراحی و محاسبات برج آرتمیس کلیه استانداردهای مقررات ملی اروپایی و آمریکایی رعایت شده است. این برج با سازههای فلزی ساخته شده و از سیستم باربر جانبی قاب خمشی ویژه ستونهایی با مقاطع باکش و تیرهایی به صورت تیر و ورق تشکیل شده است. اتصالات تیر و ستون پروژه نیز از انواع اتصالات پیچ و مهره است. نمای شیشهای این برح از سیستم کرتین وال انتخاب و با روشهای یونیتایز و سمی بونیتایز اجرا شده است. شیشه های به کاررفته در نما همگی سه لایه بوده و از دو لایه لمینت و یک لایه سکوریت LOW-E ساخته شده است. این نوع شیشه ضریب انتقال حرارت بسیار پایینی داشته و در دو جداره ساخته میشود. برای اینکه سازه پروژه در برابر آب و آتش مقاومت بالایی داشته باشد از سیستم باسداکت به منظور نیروزسانی در خصوص اصلی استفاده شده است. این مجتمع از مدرن ترین سیستم های ارتباطی همچون تلفن اینترنت شبکه اینترنت پرسرعت و شبکه IP BASE بهره مند شده است.

برای افزایش امنیت و حفاظت فیزیکی ساختمان نیز از سیستم مدیریت هوشمند (BMS) استفاده شده است. این سیستم در کنترل ،تردد ،روشنایی صوت تصویر اعلام حریق آسانسور پله برقی، عملکرد تأسیسات مکانیکی به شکل هوشمند عمل می.کند. پارکینگ مجتمع نیز از سیستم کنترل هوشمند برخوردار بوده و یک پارکینگ عمومی ساده نیست تهویه این بخش توسط سیستم جت فن شامل الکتروفنهای دمنده الکتروفنهای اگزاست و دستگاههای جت فن صورت می گیرد. در کنار تمام این ها آرتمیس از جدیدترین تکنولوژی سیستم های چهار لوله ای در تأسیسات حرارتی و برودتی خود استفاده کرده .است در این سیستم در تمامی فصول سال هم آب سرد و هم آب گرم در نتیجه سرمایش و گرمایش ،همزمان در دسترس کلیه واحدها قرار می گیرد.

 

blobid0-35.jpg

شرایط پیش خرید واحدهای تجاری و اداری آرتمیس

 به منظور پیش خرید واحدهای تجاری و یا اداری در مجموعه آرتمیس باید ۵۰ درصد مبلغ را به صورت پیش پرداخت ۳۵ درصد آن را در اقساط ۱۵ درصد باقیمانده را در هنگام تحویل واحد و سند پرداخت کنید. به خاطر داشته باشید هر برگ تجاری ،مجتمع شامل امتیاز ۱ متر مربع از واحد تجاری به علاوه سهم پارکینگ و انباری است. هر برگ اداری نیز شامل ۱ متر مربع از واحدهای اداری به علاوه سهم پارکینگ می.باشد.

 

فاصله زمانی از موقعیت پروژه تا لوکیشن های برتر منطقه 22

 دسترسی ها حاضر در منطقه 22

بازه زمانی تا موقعیت پروژه

اتوبان حکیم

2دقییقه

اتوبان همت

1دقییقه

پارک گیاه شناسی

5دقییقه

اتوبان کرج

3دقییقه

دریاچه خلیج فارس

1دقییقه

پارک جنگلی چیتگر

3دقییقه

مجموعه ایرانمال

5 دقیقه

 

  شناسنامه ملکی پروژه پروژه آرتمیس

 

پلاک ثبتی

قطعه

 

فرعی

 

اصلی

 

ش. پرونده

 

 

 

 

 

 

 

 

کارفرما: اتحادیه تعاونی های نمونه رسا

مهندس ناظر:

کاربری:

اداری و تجاری

 

 

 

 

 

 

 

طبقات زیر زمین7

طبقه تجاری:  4

        طبقات اداری: 25 تا 30

        طبقات کل: متغیر

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ شروع:

1392

        تاریخ اتمام:

        در حال حاضر نامشخص

 

 

Yabandeh.com

 

 

 

ویژگی های خاص و متمایز کننده این مجموعه برج های اداری و تجاری نسبت به دیگر مراکز اداری و تجاری به شرح زیر است:

  • رعایت استانداردهای مقررات ملی و اروپایی و آمریکایی در مراحل طراحی و محاسبات تاسیسات مکانیک
  • سازه فلزی با سیستم باربر جانبی قاب خمشی ویژه تشکیل شده از مقاطع ستون ها بصورت باکس و مقاطع تیرها به صورت تیر ورق و طراحی اتصالات تیر به ستون از نوع اتصالات پیچ و مهره
  • نمای شیشه ای پروژه از سیستم کرتین وال با روش اجرای یونیتایز و سمی بونیتایز با شیشه های سه لایه شامل دولایه لمینت و یک لایه سکوریت LOW-E با ضریب انتقال حرارت بسیار پائین و دو جداره
  • استفاده از سیستم باسداکت جهت نیرو رسانی در خطوط اصلی برای ایجاد ایمنی و مقاومت بالا در برابر آب و آتش
  • استفاده از سیستم های ارتباطی تلفن، اینترنت، شبکه، تلفن های IP BASE، شبکه اینترنت پر سرعت
  • استفاده از BMS به منظور حفاظت فیزیکی کل مجموعه شامل کنترل تردد، روشنایی، صوتی، تصویری، اعلام حریق، آسانسور، پله برقی و هماهنگی با سیستم کنترل و عملکرد تأسیسات مکانیک
  • تامین برق مورد نیاز پروژه توسط نیروگاه خود تأمین (CCHP) و استفاده از برق پشتیبان از شبکه سراسری بر اساس ضوابط وزارت نیرو
  • سیستم تهویه پارکینگ ها توسط سیستم جت فن شامل الكتروفن های دمنده الكتروفن های اگزاست و دستگاههای جت فن
  • استفاده از آخرین تکنولوژی سیستم چهارلوله ای در تأسیسات حرارتی و برودتی

 پروژه آرتمیس (اداری و تجاری) از 5 بلوک و قطعه مجزا و 6 برج تشکیل شده است که هر کدام از این 

 

قطعات دارای سند و پروانه مستقل می باشند. ارتفاع برج های پروژه آرتمیس با هم متفاوت است

 


سازنده پروژه آرتمیس (اداری و تجاری)

اتحادیه تعاونی های نمونه رسا


تعداد طبقات پروژه

 

تجاری : 4

لابی : 1

مثبت : 11

منفی : 7

 


متراژها و تیپ ها پروژه آرتمیس )اداری و تجاری(

واحدهای اداری 80 متر به بالا و واحدهای تجاری از 25 متر به بالا هستند. بلندترین برج 32 طبقه و کوتاه ترین برج دارای 25 طبقه است.از اتصال برج ها به یکدیگر ظاهر کشتی ایجاد خواهد شد.

. متراژ واحدهای تجاری بین 25 تا 600 متر مربع در 4 طبقه از هر برج

. متراژ واحدهای اداری بین 55 تا 1000 متر مربع 

سایر اطلاعات در جدول پایین درج گردیده است :

 

ردیف

T1

T2

T3

T4

T5

پارکینگ

591

1078

812

437

657

تعداد تجاری

73

180

111

93

130

متراژ تجاری

5076

11574

10367

4947

8148

تعداد رستوران

19

 

 

 

10

متراژ رستوران

5811

 

 

 

2262

تعداد اداری

66

154

140

102

57

متراژ اداری

10589

18988

9205

7547

12292

متراژ فرهنگی

 

2231

788

1694

 

متراژ سونا، ماساژ

 

 

 

 

736

  

 

blobid2-16.jpg


وضعیت پیشرفت پروژه آرتمیس (اداری و تجاری)

پروژه آرتمیس (اداری و تجاری) از پیشرفت فیزیکی 100 درصدی تا 60 درصدی برخوردار است و قرار بوده است در سال 1402 تحویل متقاضیان گردد که برخی تحویل و برخی دیگر به تاخیر افتاده است.


 

blobid5-29.png

 

مشاعات پروژه تجاری اداری آرتمیس

پروژه تجاری اداری ارتمیس بام سبز این پروژه با مساحت چند هکتاری و محوطه سازی فی مابین برج ها و همچنین محوطه سازی کل مجموعه از مشاعات این پروژه به حساب می آیند و طبق قوانین این بخشها برای مالکان می باشد. و همچنین پارکینگ طبقاتی بسیار بزرگ در شمال دریاچه سبب بوجود آمدن فرصت های تجاری می باشد. پروژه تجاری و اداری آرتمیس چیتگر دارای بزرگترین بام سبز ایران است در این پروژه سالنهای ورزشی و امکانات رفاهی - اقامتی و تفریحی تدارک و طراحی شده است. در بام سبز و یا روف گاردن این پروژه رستوران و فودکورت های برند شروع به فعالیت خواهند نمود.

پارکینگ و انباری این پروژه به صورت طبقاتی به اجرا در آمده است و شامل ۷ طبقه منفی است. واحدهای تجاری و اداری همگی دارای پارکینگ و انباری می باشند و الباقی پارکینگها برای مراجعان تدارک دیده شده است. از ۷ طبقه پارکینگ ۱ طبقه برای مالکان واحد های تجاری و اداری و ۶ طبقه برای مشتریان و مراجعان پروژه آرتمیس چیتگر است. سیستم مدیریت هوشمند ساختمان در پروژه مسکونی – تجاری ،آرتمیس با هدف حفاظت فیزیکی


وضعیت سازه:

اسکلت عرشه فولادی

 


نحوه خرید و فروش و پرداختی پروژه آرتمیس (اداری و تجاری)


 

قبل از شرح نحوه خرید و فروش در پروژه آرتمیس و بلوک های مختلف آنها به سه مفهوم قدر السهم و مفهموم فاز بندی و خرید و فروش بصورت  اوراق سهام می پردازیم :

معرفی قدر السهم سهام در پروژه آرتمیس

 هر سهم پروژه آرتمیس دارای قدر السهم از پارکینگ و انباری می باشد. اعضا با خرید سهام واحدهای تجاری و اداری به میزان حداقل یک واحد میتوانند از یک پارکینگ و یک انباری بهره مند شوند.

مفهوم فاز بندی در پروژه آرتمیس

پروژه آرتمیس طبق طرح فاز بندی ساخته و تحویل داده میشود و فاز ۱ در ابتدا تحویل اعضا خواهد گردید. فاز ۱ پروژه شامل 12 بلوک  شرقی و غربی می باشد و هم اکنون تحویل مالکان و سهام داران پروژه شده است. فاز ۲ پروژه شامل بلوک T۳ می باشد و در حال اجرای نازک کاری و نما است و یزودی تحویل مالکان و سهام داران می شود.

خرید در فاز ۱ و فاز ۲ پروژه به صورت واحدی صورت میگیرد و شخص خریدار یک واحد تجاری و اداری مشخص خریداری می نماید. خرید در فازهای بعدی پروژه نیازمند خرید سهام ها و اوراق پروژه آرتمیس می باشد. در حال حاضر این پروژه با دارا بودن ارزش افزوده نسبت به پروژههای دیگر بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است خریداران محترم برای خرید واحدهای تجاری و اداری این پروژه میتوانند به ۲ روش اقدام نمایید.

روش اول : با خرید سهام داخل فاز بندی شرکت کنید و بعد از ۲ سال واحد اداری و تجاری تحویل بگیرید.

روش دوم : با خرید واحد تجاری و اداری جا نمایی شده واحد خود را نهایتا تا ۴ ماه تحویل بگیرید.

خرید و فروش به صورت اوراق و سهام آرتمیس

پروژه آرتمیس چیتگر دارای سهام و اوراق تجاری - اداری و اوقاف میباشد خرید سهام و اوراق این پروژه که به صورت کاردکس در اختیار اعضا قرار می گیرد بدین صورت میباشد پس از تنظیم قرارداد فی مابین خریدار و فروشنده طرفین با در دست داشتن اوراق به تعاونی مسکن مراجعه می نمایند. درون هر کاردکس اسم یک تعاونی مسکن ذکر شده زیرا این کاردکسها متعلق به ۱۸ تعاونی مسکن عضو رسا می باشد

پس از حضور در تعاونی مسکن و نقل و انتقال اوراق به نام خریدار نام کاربری و رمز عبور سامانه در اختیار فروشنده قرار می گیرد. سهام دار از این پس میتواند با مراجعه به سامانه متمرکز تعاونیهای پروژه آرتمیس نسبت به انجام اموری مانند : نقل و انتقال - استعلام میزان امتیاز اوراق - واریزی — مفاصا حساب و اقدام نماید.

 

خرید و فروش به صورت اوراق و سهام آرتمیس پروژه آرتمیس چیتگر دارای سهام و اوراق تجاری - اداری و اوقاف میباشد خرید سهام و اوراق این پروژه که به صورت کاردکس در اختیار اعضا قرار می گیرد بدین صورت میباشد پس از تنظیم قرارداد فی مابین خریدار و فروشنده طرفین با در دست داشتن اوراق به تعاونی مسکن مراجعه می نمایند. درون هر کاردکس اسم یک تعاونی مسکن ذکر شده زیرا این کاردکسها متعلق به ۱۸ تعاونی مسکن عضو رسا می باشد .

در کل در مورد پروژه آرتمیس چیتگر این پروژه به ۲ صورت خرید و فروش میگردد که بخشی از پروژه آرتمیس آماده تحویل می باشند و واحدهای این بخش مشخص و یا به اصطلاح جانمایی شده اند. نحوه خرید واحدهای جانمایی شده بسیار ساده است و فرقی با خرید واحدهای مسکونی ندارد همچنین در این روش متراژ – طبقه و شماره واحد حتی جهت و چشم انداز واحد کاملا مشخص است

مزیت این روش این است که دقیقا می دانید چه واحدی خریداری میکنید و ایراد این روش این است که سود کمی دارد. شما میتوانید با خرید سهام های تجاری و اداری و اوقاف این پروژه در بخش در حال ساخت پروژه سرمایه گذاری کنید در این روش هم مالک واحد تجاری و اداری خواهید شد ولی دقیقا نمیدانید کدام واحد را خریداری کرده اید. در این روش باید صبر کنید تا زمان انتخاب واحد فرا برسد و شما بر اساس امتیاز خود واحدی را انتخاب نمایید .

* هر برگ تجاری (کارت تجاری) شامل 1 متر مربع امتیاز واحد های تجاری به علاوه سهم پارکینگ و انباری است.

* هر برگ اداری شامل 1 متر مربع از واحدهای اداری به علاوه سهم پارکینگ می باشد.

* از دی ماه سال 1392 با توجه به سیاست های جدید اتحادیه نمونه تعاونی های رسا اوراق 2 متر و 4 متر از اعضا جمع آوری و اوراق 1 متری تجاری و اداری به ازای هر برگه به آنها داده شد و از این تاریخ سهام تجاری اداری آرتمیس به صورت 1متری خرید و فروش می شود.

* امتیاز بزرگ سرمایه گذاری در این پروژه امکان خرید و فروش هر برگ بدون نیاز به فروش دیگر برگ ها است. 

* تمامی برگهای امتیاز مرتبط به 21 تعاونی که همگی زیر نظر اتحادیه های نمونه رسا فعالیت می کنند که از لحاظ ماهیت تمامی تعاونی ها یکسان بوده و قیمت آنها در بازار یکسان است.

* آنکه سهم های این پروژه به دو دسته سهم های فاز بندی شده و سهم های فاز بندی نشده تقسیم می شوند. لذا قیمت هر سهم  دارای فاز و غیر فاز متفاوت است.

کلیه فرایند نقل  و انتقال امتیاز به خریدار به صورت قطعی در دفتر تعاونی نقل و انتقال پیدا می کند.


زمان تحویل پروژه آرتمیس (اداری و تجاری)


در حال حاضر زمان تحویل پروژه آرتمیس (اداری و تجاری) نامشخص است.

 !خوش آمدید به سایت ما"

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما

و مشاوره در خصوص ملک های مورد نظرتان

با ما تماس بگیرید

 

  مهندس کسری علیزاده

 

  09124685136

 

 

  09364664203

 

 

 44700123_021

 

 

 yabandeh_realestate

 

 

 yabandeh_realestate

 

icon whatsapp

 

 yabandeh_realestate

 

 

kasra1384k@gmail.com

 

 

 تهران-منطقه 22- بلوار امیرکبیر-بعداز گل آرا-

روبروی باشگاه الزهرا-پلاک 762-املاک آرین(یابنده)


 تقسیم بندی پروژه براساس

 

زمان تحویل برروی

 

گزینه های زیر (کلیک نماید)

 

| آماده تحویل |

 

| 1 تا 2 سال تحویل |

 

| 2 تا 3 سال تحویل |

 

| 3 تا 4 سال تحویل |

 

| مرحله پذیره نویسی |


تقسیم بندی و تفکیک برج های منطقه 22 و حدود

کف قیمت واحدهای این منطقه و فاصله آنها تا

دریاچه بر روی ناحیه مورد نظر در گزینه های زیر

(کلیک نماید)

 

| کوهک |

 

| شهرک گلستان |

 

| پهنه های ارتش |

 

| مروارید شهر |

 

| دریاچه شهدای خلیج فارس |


 جهت مشاهده و رفتن به صفحه

 

فایلهای فروش و اجاره و پیش فروش

 

سپرده شده به گروه ملکی یابنده

 

بر روی این قسمت (کلیک نماید)


ادامه توضیحات برج های آرتمیس

امکانات رفاهی

اینترنت Wifi

استخر

پارکینگ

سالن اجتماعات

سونا و جکوزی

روف گاردن

نگهبانی

دوربین مداربسته

درب ضد سرقت

سیستم سرمایشی گرمایشی اختصاصی

آسانسور

آسانسور حمل بار

آنتن مرکزی

اعلام و اطفاء حریق

مرکز خرید و واحد تجاری

سیستم مدیریت هوشمند BMS

راه پله اضطراری

هلی پد

سالن بازی کودکان

کافی شاپ

سینما

هایپر استار

نماز خانه

فضای سبز

پارکینگ مهمان


فاصله تا امکانات شهری

بانک - 1 km

مرکز خرید - 1 km

دریاچه - 1 km

ایستگاه مترو - 2 km

فرودگاه - 5 km

بیمارستان - 1 km

پارک و فضای سبز تفریحی - 1 km

مجموعه ها و استادیوم های ورزشی - 2 km


مکان

منطقه 22 ظلع شمالی دریاچه چیتگر جنوب دریاچه چیتگر, تهران, تهران


اشتراک گذاری این پروژه :

ثبت درخواست خرید یا فروش این پروژه

فایل های فروش
فایلهای اجاره