مرور و بررسی
وضعیت: فروش
دسته بندی: فروش آپارتمان در برج
سرمایه گذار: تعاونی مسکن ایزدیار
قیمت: از 8میلیارد تومان - 27میلیارد تومان
تعداد بلوک: 14
تعداد طبقه: 25
تعداد آپارتمان : 760
معرفی پروژه

جدول ارزیابی قیمت بازار برج های ایزدیار فاز 1  در بازه زمانی هفته جاری 

متراژ(دانگ)

کف مبلغ

متری

به روز

حدود کف قیمت

واحدها

جمع کل کف قیمت

امتیاز در بازار

90 متری تا 154 متری

80,000,000

تماس

8,000,000,000

6 دانگی

جمع کل

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول ارزیابی قیمت بازار برج های ایزدیار فاز 2  در بازه زمانی هفته جاری 

متراژ(دانگ)

کف مبلغ

متری

به روز

حدود کف قیمت

واحدها

جمع کل کف قیمت

امتیاز در بازار

94 متری تا 154 متری

80,000,000

تماس

8,500,000,000

6 دانگی

جمع کل

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول ارزیابی قیمت بازار برج های ایزدیار فاز 3  در بازه زمانی هفته جاری 

متراژ(دانگ)

کف مبلغ

متری

به روز

حدود کف قیمت

واحدها

جمع کل کف قیمت

امتیاز در بازار

147 متری

120,000,000

 

17,500,000,000

6 دانگی

جمع کل

 

 

 

 

 

 

 

blobid3-94.png

نکنه : با توجه به پایان رسیدن پروژه برج های ایزدیار فاز 1و2و3 در حال حاضر فروش واحدها حسب نظر مالکان به صورت متری و بر اساس طبقه و مرغوبیت قیمت گذاری میشوند.. لذا جهت دریافت آخرین قیمت ها با شماره های کارشناسان گروه ملکی یابنده تماس حاصل نمایید.(در این برجها (فاز1و2) متراژهای مختلفی از 90 متر تا 154 متر موجود میباشد)و در فاز 3 واحدها تک متراژ هستید

مباحث مهم نحوه  قیمت گذاری و واریزی های پروژه (برج های ایزدیار فاز 1و2و3)

قیمت های بروز پروژه های در حال احداث (پروژه برج های ایزدیار فازهای 1و2و3) توسط وب سایت یابنده منتشر می شود.

نکته مهم آن است که  با به موقع پرداخت کردن اقساط موظفی (پروژه برج های ایزدیار فازهای 1و2و3) علاوه بر کمک کردن به روند ساخت پروژه ازامتیاز مثبت حاصل از خوش حسابی و انتخاب واحد بهتر بهره مند شوید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نحوه رتبه بندی و امتیاز دهی و اطلاع از قیمت روز بازار(پروژه برج های ایزدیار فازهای 1و2و3) با مشاوران گروه ملکی یابنده تماس حاصل فرمایید.

 ساعات کاری دفترگروه ملکی یابنده  : از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۲۱ و جمعه ها از ساعت ۹ الی 20 میباشد .


خلاصه اطلاعات برج های ایزدیار هر 3 فاز (1و2و3) تصویر روز پروژه

 موارد

توضیحات

نام برج

برج های ایزدیار فازهای 1و2و3

تعاونی سازنده

فاز 1 و2 تعاونی مسکن ایزدیار

فاز3 تعاونی مسکن نقش گستران مهر

تعداد طبقات

مجموعا 14 بلوک  

متراژ ها

فاز یک 12 طبقه و 216 واحد

فاز دو 12 طبقه و 288 واحد

فاز سه 25 طبقه و 252 واحد

موقعیت پروژه در منطقه 22

میدان موج

درجه برج 

خوب

 

کارگزار رسمی

توضیحات کامل برج های ایزدیار

 

 

پروژه یا برج های مسکونی ایزدیار فاز1 و 2 و 3

 

blobid1-212.png

معرفی برج های ایزدیار

در ادامه معرفی املاک و برج های منطقه 22 تهران، امروز به سراغ مجموعه شهرک و برج های ایزدیار رفته ایم.

منطقه 22 تهران یک منطقه نوپا و تقریبا جدید است که با توجه به فرصت های زیاد سرمایه گذاری توجه سازندگان و خریداران زمین و آپارتمان را به خود جلب کرده است.

 

زمین های متعددی در این منطقه خوش آب و هوا وجود داشته و دارد که سرمایه گذاران ملکی می توانند با ساخت و ساز برروی آن ها از این فرصت استثنایی بهره بگیرند.

 

به هرحال یکی از این زمین ها و املاکی که در این منطقه تبدیل به مجتمع شده است، مجتمع ایزدیار است.

 

این شهرک مسکونی در سه فاز ساختمانی احداث گردیده است که فاز ۱ و ۲ از لحاظ ساخت و طبقات مانند هم هستند و فاز ۳ به طور کلی متفاوت می باشد.

برج های سه گانه ایزدیار منطقه 22

برج ایزدیار دریاچه چیتگر در 3 فاز ساخته شده اند. فاز 1 و 2 در کنار یکدیگر قرار قرار دارند و در مجموع 14 بلوک هستند. همچنین فاز 3 پروژه ایزدیار متشکل از 3 برج مرتفع می باشد.

 

برج ایزدیار از تنوع قیمت و امکانات بسیار زیادی برخوردار است و می توان مطمئن بود که در منطقه ی رو به رشد چیتگر پروژه ایزدیار یک فرصت طلایی سرمایه گذاریست.

blobid3-111.png 

دسترسی به برج های ایزدیار

دسترسی به این محدوده بسیار آسان بوده و از مسیرهای متعددی می توان به این مجتمع رسید.

 

مجموعه شهرک ایزدیار در شمال غربی دریاچه چیتگر در یکی از بهترین نقاط منطقه ۲۲ تهران قرارگرفته است.

 

اگر از شمال منطقه در حال عبور هستید می توانید با گذر از اتوبان شهید خرازی وارد بلوارد کاشان شده و از این بلوار اصلی به مجتمع وارد شوید.

 

مسیر دیگر آن است که اگر از غرب وارد منطقه شده اید می توانید با گذر از میدان دریاچه و میدان ساحل به میدان موج و سپس به مجتمع ایزدیار برسید.

 

البته راه های دیگری نیز وجود دارد. مثلا اگر از اتوبان آزادگان طی مسیر کرده اید با ورود به بلوار امیرکبیر و ادامه مسیر می توانید به میدان موج برسید. به هر حال مهم این است که در ترافیک نباشید و در کمترین زمان ممکن به منزل خود برسید.

 

اگر هم از وسایط حمل و نقل عمومی برای رسیدن به این برج استفاده می کنید باید بگوییم که جای هیچ نگرانی نیست. وجود ایستگاه مترو چیتگر راه را آسان کرده است. البته تاکسی ها هم با توجه به ظرفیت بالای دریاچه همیشه بین این محل و متروهای نزدیک در رفت و آمد هستند. خطوط اتوبوسرانی پایانه دریاچه و همچنین پایانه مترو چیتگر گزینه های دیگری را نیز برای دسترسی به برج های ایزدیار برای شما فراهم می کنند.

 

blobid4-75.png

 

معرفی فاز یک و فاز دو ایزدیار

در فاز ۱ و ۲ در مجموع ۱۴ بلوک ساختمانی ۱۲ طبقه وجود دارد که هر طبقه شامل ۳ واحد بوده و ترتیب نام گذاری آن ها عبارت است از:

 

فاز یک شامل ۶ بلوک با نام گذاری A و B، C1و C2، D1 و D2 دارای ۲۱۶ واحد مسکونی.

فاز ۲ شامل ۸ بلوک با نام گذاری E1و E2، F1 وF2،G1 وG2 دارای ۲۸۸ واحد.

متراژ واحدها در بلوک ها متنوع بوده و از ۹۰ تا ۱۵۴ متر متغیر است.

 blobid6-53.png

موقعیت محلی فاز 1 و2

در غرب این شهرک، مجموعه بزرگ پردیسان نور (که یک مجموعه فرهنگی و ورزشی است) و در شمال آن، مجموعه آفتاب مروارید قراردارد.

 

در شرق شهرک ایزدیار در منطقه ۲۲ تهران، مجتمع تجاری اداری گلستان خیام دردست ساخت می باشد و در جنوب غربی این شهرک واقع در خیابان امیری صفت مجتمع تجاری،اداری و مسکونی پارامیس قرار دارد.

 

متریال و و امکانات بلوک های ایزدیار

در فاز ۱ و ۲ تمامی متریال استفاده شده درجه ۱ ایرانی می باشد و فقط آسانسورها از برند ایتالیایی می باشند.

 

در فاز ۱ و ۲ اسکلت بلوک ها فلزی بوده و سیستم سرمایش و گرمایش در این ۲ فاز توسط چیلر و بویلرهای مرکزی تامین می شود.

 

سیستم آبی این بلوک ها به صورت موتورخانه مرکزی می باشد. در هرکدام از این بلوک ها هر واحد دارای کنتور برق مجزا می باشد.

 

نقشه ی داخلی واحد برای ساکنین قابل تغییر نمی باشد زیرا برای دیوارها در هرواحد از مصالح آجر و سیمان استفاده شده است.

 

فازهای ۱ و۲ این شهرک در سال ۱۳۹۴ به طور کامل و به ترتیب الویت ها به اعضاء تحویل گردیده است.

 blobid1-213.png

 

پارکینگ شهرک ایزدیار

با توجه به این که در شرائط کنونی اکثر خانواده ها دارای تعداد بیشتر از یک خودرو هستند، شاید بتوان یکی از محاسن بزرگ این شهرک در منطقه ۲۲ که منطقه گردشگری تهران می باشد را دارا بودن تعداد زیاد پارکینگ های عمومی در محوطه بلوک های ایزدیار دانست.

 

در این حالت شرایط بسیار خوب و قابل اطمینانی را برای ساکنین این شهرک که بیشتر از یک اتومبیل دارند ایجاد و دغدغه عدم وجود محل پارک مناسب ماشین را برای میهمانان و ساکنین مرتفع کرده است و به عنوان یکی از تسهیلات شهرک ایزدیار می توان از آن نام برد.

 

در کنار این حسن بزرگ شاید نداشتن محل بازی کودکان مانند وسایل بازی، زمین فوتبال و سالن ورزشی یکی از ضعف های این شهرک باشد و شاید هم در طرح های آتی مدیران شهرک، این نقص مرتفع گردد.

 

امنیت بلوک های فاز 1 و 2

از لحاظ موارد امنیتی تک تک بلوک ها در فاز ۱ و ۲ در داخل لابی، پارکینگ ها و محوطه های عمومی به طور کامل تحت پوشش دوربین های مداربسته می باشد و حتی ساکنین هم می توانند تصویر این دوربین ها را بر روی نمایشگرهای خانگی خود مشاهده کنند.

 

معرفی برج های فاز 3 ایزدیار

در این قسمت بیشتر به معرفی فاز 3 این مجتمع برای آشنایی سرمایه گذاران در منطقه 22 و یا خریداران آپارتمان در اطراف دریاچه پرداخته ایم.

 

برج های ایزدیار یا همان فاز3 ایزدیار که از 3 برج بلند تشکیل شده به عبارتی نگین بلوک های ایزدیار در منطقه ۲۲ و اطراف دریاچه چیتگر می باشد، به طور کلی از هر لحاظ با فازهای ۱ و۲ متفاوت می باشد.

برج های سه گانه ایزدیار در ضلع جنوب میدان موج و نزدیک بام لند و دریاچه چیتگر ساخته شده اند.

این فاز در ۳ بلوک به نام های L1،L2، L3 با زیربنای مسکونی در حدود ۳۳۵۳۰متر مربع است و زیربنای کل آن در حدود ۶۰۷۵۰ متر مربع می باشد.

 

هر بلوک در بیست و پنج طبقه ساخته شده است که بیست و یک طبقه مسکونی، یک طبقه لابی به همراه سالن اجتماعات و سه طبقه منفی جهت پارکینگ دارد.

 

هر طبقه از برج های این فاز دارای ۴ واحد بوده که در مجموع هر برج دارای ۸۴ واحد است و به این ترتیب کل فاز ۳ دارای ۲۵۲ واحد مسکونی می باشد.

 

درمجموع فاز ۳ این مجتمع دارای لوکس ترین برج های منطقه بوده و ازامکانات بسیار عالی برخوردار می باشند. به اصطلاح جزء برج های لاکچری منطقه 22 می باشند. به همین علت خریداران آپارتمان حتماً سری به این برج ها می ز نند.

 blobid3-112.png

طراحی بلوک های فاز 3

نمای این برج ها واقعا چشم نواز بوده و جلوخ ویژه ای به بلوک های آن و این محدوده از منطقه 22 تهران ر نزدیکی دریاچه داده است.

 

یکی از مزیت های واحد های این برج وجود تراس های بزرگ و پنجره های بلند و قدی است. وجود این پنجره ها هم سبب نورگیری عالی است و هم این که دید و ویو را وسیع تر می کند.

 

این مجتمع به گونه ای طراحی شده است که به علت تفاوت ارتفاع بلوک ها نسبت به سایر بلوک های همجوار سبب گردیده است که نورگیری واحدهای آن عالی و به همین دلیل فضای داخلی واحدها روشن تر بوده و واحدهای آپارتمانی بزرگ تر به چشم بیاید.

 

سمت و سوی واحدها یا به طور کل جهت گیری واحد های این مجموعه به صورت شمالی و جنوبی می باشد.

 

واحدها طوری طراحی شده اند که اتاق خواب واحدها در غرب و شرق برج قرارگرفته است.

 

این نوع طراحی سبب شده است که اتاق های خواب شرقی برج از منظره زیبایی بهره برده و شاهد دید دریاچه شهدای خلیج فارس یا همان دریاچه چیتگر باشند که این موضوع در نوع خود امتیاز بزرگی محسوب می شود و می توان آن را از مزایای مجتمع ایزدیار دانست.

 

از دیگر مزایای این مجتمع آن است که برای واحدهای این فاز همگی دکوراسیون داخلی طراحی شده است و یا به اصطلاح دیزاین شده اند. منظور این است که واحدها نقاشی شده و دارای کابینت، تجهیز شیرآلات و روشوئی می باشند و به این صورت تحویل داده می شود.

 blobid5-60.png

متریال برج های ایزدیار

در این فاز از شهرک، برای ساخت برج ها از اسکلت بتونی، متریال کاملاً خارجی (آلمانی، کانادایی، ایتالیایی و چینی) استفاده شده است. سیستم کامل اعلام و اطفاء حریق در تمامی طبقات و سیستم های امنیتی نظیر دوربین مداربسته در تمامی طبقات، پارکینگ ها و محوطه های عمومی به کار گرفته شده است.

 

آسانسورهای این برج ها برند تیور آلمانی بوده و هر برج دارای ۲ آسانسور نفربر و یک آسانسور حمل بار می باشد. شیرآلات برند KWC، قفل های ۴ زمانه (سوییچی، کارتی، لمسی و کدخور)، کابینت های های گلاس و درب ها ضد سرقت ترکیه ای (برند تریمال ترک) می باشند.

 

واحدها در این برج ها به صورت شمالی جنوبی بوده و اتاق خواب ها در شرق و غرب واحد قراردارند و قسمت شرقی این برج ها به طور کامل ویو دریاچه را داشته و از این منظره بهره می برند. کلیه واحدها تکمیل شده حتی با کمد دیواری تحویل اعضاء می گردد.

 

از دیگر مزایای هر واحد سقف بلند آن ها می باشد که ارتفاع سقف به حدود ۳ متر و ده سانتیمتر می رسد. این ارتفاع سبب می گردد تا فضای واحد روشن تر و بزرگ تر دیده شود. به علت استفاده از کناف در سقف ها، امکان تغییر طراحی و دکوراسیون سقف و حتی کم و زیاد کردن ارتفاع سقف به راحتی وجود دارد.

 blobid7-44.png

مشاعات بلوک های ایزدیار

در محوطه این برج، آب نما قراردارد که دارای طراحی بسیار عالی می باشد و متریال مناسبی در ساخت آن به کار رفته است.

 

محوطه سازی این بلوک بسیار عالی و درجه یک بوده به نحوی که بهترین فضا و امکانات را برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت را برای ساکنین این مجتمع فراهم آورده است.

 

به منظور حفظ و نگهداشت محوطه و فضای سبز موجود، پیش بینی نظافت چی و باغبان برای هر یک از برج ها به عمل آمده است.

 

امکانات برج ایزدیار فاز ۳

اگر بخواهیم از امکانات فاز 3 مجتمع ایزدیار صحبت کنیم می توان به فضای ورزشی آن اشاره کرد. استخر، سونا و جکوزی در این فاز بین سه برج مشترک در نظرگرفته شده است. از دیگر امکانات این بلوک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سالن ورزش

سالن اجتماعات تجهیز شده

روف گاردن ۳۶۰ درجه در طبقه آخر بلوک ها

لابی مجلل

لابی من ۲۴ ساعته با سیستم مانیتورینگ

درب های ضد سرقت (که با استفاده از کارت و اثرانگشت قابل استفاده است)

سالن بیلیارد

سالن بدنسازی

کتابخانه

هلی پد

شوتینگ

برج ها دارای فضای سبز مشترک بوده و این امکان را بوجود می آورد که ساکنین بدون طی مسیر و استفاده از وسیله نقلیه و در کمترین زمان ممکن می توانند اوقات فراغت خوبی را سپری کنند.

وجود سامانه اعلام و اطفاء حریق سبب افزایش ایمنی در این بلوک ها گردیده است. یعنی علاوه بر سیستم اعلام حریق پیش بینی اطفاء حریق نیز شده است. این خود یکی از مزایا و محاسن بزرگ بلوک ها است.

 blobid8-35.png

امکانات رفاهی اطراف برج ایزدیار چیتگر

 نزدیکی این مجتمع به مراکز تفریحی، گردشگری و تجاری سبب شده است که مایحتاج روزانه به راحتی تهیه شود. یکی از این مراکز بام لند است. وجود فروشگاه های متنوع در این مجتمع نیاز هر سیلقه ای را مرتفع می کند.

پارک چیتگر و دریاچه چیتگر ( خلیج فارس ) در نزدیکی این مجتمع بوده و ساکنین می توانند با صرف کمترین زمان ممکن اوقات خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.

اگر در خصوص قیمت و یا سایر شرایط این مجتمع مسکونی و یا بلوک های منطقه، به اطلاعات تکمیلی نیاز دارید با مشاوران ما در مجموعه پلاکینو تماس بگیرید.

همچنین نظارت بر اجرای عملیات ساخت و ساز برج های L1، L2 و L3 را نیز برعهده شرکت آرین سازه بود.

بدین ترتیب فاز سه مجتمع های مسکونی ایزدیار در سال 98 تماما تکمیل و به خریداران واگذار گردید.

بعد از اتمام پروژه فاز یک و دو ایزدیار، پروژه سوم ایزدیار آغاز شده است که شامل برج های L1 , L2 و L3 می باشد که هرکدام از این برج ها شامل 25 طبقه با متراژهای 147 متر است. تعداد خواب همه آپارتمان ها نیز 3 خوابه میباشد که یکی از آنها خواب مستر است.

یکی از بهترین برج های منطقه 22 برج ایزدیار فاز 3 است. این برج ها با امکاناتی همانند لابی، روف گاردن، سالن اجتماعات بزرگ، سالن و باشگاه ورزشی و تمامی مشاعات آبی مورد توجه خریداران برای خرید آپارتمان برج ایزدیار فاز 3 شده است.

blobid10-25.png

فاصله زمانی از موقعیت برج های ایزدیار(فاز 1و2و3) لوکیشن های برتر منطقه 22

 دسترسی ها حاضر در منطقه 22

بازه زمانی تا موقعیت پروژه

اتوبان حکیم

2دقییقه

اتوبان همت

2دقییقه

پارک گیاه شناسی

5دقییقه

اتوبان کرج

3دقییقه

دریاچه خلیج فارس

1دقییقه

پارک جنگلی چیتگر

3دقییقه

مجموعه ایرانمال

5 دقیقه

blobid2-119.png


سازنده برج های ایزدیار فاز های 1و2و3

صاحب امتیاز برج های ایزدیار دریاچه

امتیاز برج ایزدیار چیتگر برای تعاونی مسکن ایزدیار می باشد، گرچه سال ها پیش بدلیل برخی مشکلات ساخت و ساز پروژه فاز 3 آن به شکرت نقش گستران مهر سپرده شد.


 تعداد طبقات برج های فاز1 ایزدیار

 

 

تجاری : 0

لابی : 1

مثبت : 12

منفی : 2


متراژها و تیپ ها برج های فاز 1 ایزدیار

از 90 متری تا 154 متری

2 خواب و 3 خواب در بلوک های این فاز موجود میباشد


 تعداد طبقات برج های فاز2 ایزدیار

 

 

تجاری : 0

لابی : 1

مثبت : 12

منفی : 2


متراژها و تیپ ها برج های فاز 2 ایزدیار

از 90 متری تا 154 متری

2 خواب و 3 خواب در بلوک های این فاز موجود میباشد


 تعداد طبقات برج های فاز3 ایزدیار

 

 

تجاری : 0

لابی : 1

مثبت : 25

منفی : 4


متراژها و تیپ ها برج های فاز 3 ایزدیار

تک متراژ و حدودا 147 متری مباشند

و همه واحدها داری 3 خواب میباشند.


!خوش آمدید به سایت ما"

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما

و مشاوره در خصوص ملک های مورد نظرتان

با ما تماس بگیرید

 

  مهندس کسری علیزاده

 

  09124685136

 

 

  09364664203

 

 

 44700123_021

 

 

 yabandeh_realestate

 

 

 yabandeh_realestate

 

 

 yabandeh_realestate

 

 

kasra1384k@gmail.com

 

 

 تهران-منطقه 22- بلوار امیرکبیر-بعداز گل آرا-

روبروی باشگاه الزهرا-پلاک 762-املاک آرین(یابنده)


 تقسیم بندی پروژه براساس

 

زمان تحویل برروی

 

گزینه های زیر (کلیک نماید)

 

| آماده تحویل |

 

1 تا 2 سال تحویل |

 

| 2 تا 3 سال تحویل |

 

| 3 تا 4 سال تحویل |

 

| مرحله پذیره نویسی |


تقسیم بندی و تفکیک برج های منطقه 22 و حدود

کف قیمت واحدهای این منطقه و فاصله آنها تا

دریاچه بر روی ناحیه مورد نظر در گزینه های زیر

(کلیک نماید)

 

| کوهک |

 

| شهرک گلستان |

 

| پهنه های ارتش |

 

| مروارید شهر |

 

| دریاچه شهدای خلیج فارس |


فایلهای فروش و اجاره و پیش فروش

 

سپرده شده به گروه ملکی یابنده

 

بر روی این قسمت (کلیک نماید)


ادامه توضیحات برج های ایزدیار واقع درمیدان موج

امکانات رفاهی

اینترنت Wifi

استخر

بالکن

تراس

پارکینگ

سالن اجتماعات

سونا و جکوزی

روف گاردن

نگهبانی

دوربین مداربسته

درب ضد سرقت

سیستم سرمایشی گرمایشی اختصاصی

سیستم سرمایشی چیلر

آسانسور

آسانسور حمل بار

آنتن مرکزی

اعلام و اطفاء حریق

سیستم مدیریت هوشمند BMS

راه پله اضطراری

شوتینگ زباله

هلی پد

سالن بازی کودکان

زمین ورزشی اختصاصی برج

کافی شاپ

هایپر استار

کارواش خصوصی برج

خشکشویی

نماز خانه

جاده سلامت

باشگاه بدن سازی

فضای سبز

پارکینگ مهمان


فاصله تا امکانات شهری

بانک - 1 km

مرکز خرید - 1 km

دریاچه - 1 km

ایستگاه مترو - 2 km

فرودگاه - 6 km

داروخانه - 1 km

بیمارستان - 1 km

مدرسه - 1 km

مجموعه ها و استادیوم های ورزشی - 2 km

پارک و فضای سبز تفریحی - 1 km


مکان

منطقه 22 میدان موج, تهران, تهران


اشتراک گذاری این پروژه :

ثبت درخواست خرید یا فروش این پروژه

فایل های فروش
فایلهای اجاره