آشنایی با تعاونی مسکن فراگستر امید یاران 27

 

 آشنایی با تعاونی مسکن فراگستر امید یاران 27:

شرکت تعاونی مسکن فراگستر امید یاران 27 در سال 1370 و طی شماره ثبت 86102 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت قدیمی در زمینه ساخت و ساز پروژه های مسکونی فعالیت های مختلفی انجام داده که اجرا و ساخت برج های 22گانه آسمان (شهید شهبازی)، البرز (شهید شهپریان)، پردیس (شهید مهتدی) و همچنین پروژه شهرک شهید باقری از جمله این سوابق می باشد.

در کنار پروژه های اجرای شده و با توجه به شهرت مناسب خود توانسته است سرمایه گذاری لازم برای اجرای پروژه لشگر ۲۷ (شهید همدانی) مروارید ۱ و همچنین شهید سلیمانی یا پروژه مروارید 2 را نیز جذب نموده و در حال حاضر نیز روند اجرایی پروژه شهید همدانی را با سرعت بسیار بالایی در مقایسه با دیگر پروژه ها مدیریت کرده است.

blobid2-50.jpg


 

 

 

آشنایی با پروژه لشگر ۲۷ شهید همدانی یا پروژه مروارید 1

شروع پروژه لشگر ۲۷ یا شهید همدانی از سال 1398 انجام شده و پیش بینی می شود تا سال 1402 به اتمام برسد. با توجه به آنکه برج شهید همدانی در قطعه بر اتوبان همت و در رینگ شمالی شهرک مروارید شهر قرار دارد، ویو ابدی به ارتفاعات شمال غرب تهران را خواهد داشت. سازه پروژه اسکلت فلزی است. مروارید ۱ در برجی 25 طبقه 8 واحدی و با 5 طبقه مشاعات (4 طبقه منفی و 1 طبقه لابی) اجرا خواهد شد. مجموع واحدهای مسکونی در پروژه شهید همدانی 200 واحد است که همگی با متراژ 147 متری 3 خواب طراحی و اجرا می شوند.

پلاک ثبتی

2060 - 2065

قطعه

 

فرعی

 

اصلی

 

ش. پرونده

12678-22

 

 

 

 

 

 

 

کارفرما: تعاونی فراگستر امید یاران

مهندس ناظر: باند مرتبه پیمان

کاربری:

مسکونی

 

 

 

 

 

 

 

طبقات زیر زمین: 4

طبقه لابی:  1

        طبقات روی زمین: 25

        طبقات کل: 30

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ شروع:

شهریور 1398

        تاریخ اتمام:

        پیش بینی شهریور 1401

 

 

Yabandeh.com

 

 

 

 

https://www.yabandeh.com/storage/blobid0-27.jpg

بنای آپارتمان ها در 4 تیپ و نقشه 149.20 متری (تیپ A1) ،160.40 متری (تیپ A2) ،160.40 متری (تیپ A3) و 136.85 متری (تیپ A4) ساخته می شود. هر طبقه دارای ۸ واحد است و مجموعاً 200 واحد در این برج بنا خواهد شد.


 

آشنایی با پروژه لشگر ۲۷ دو (شهید سلیمانی) یا پروژه مروارید 2

پروژه لشگر 27 دو (شهید سلیمانی) دارای کاربری مسکونی بوده و با توجه به شناخت از کارهای قبلی این سازنده، می توان گفت که واحدهای نهایی از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار خواهند بود.

پروژه لشگر 27 دو یا شهید سلیمانی (مروارید 2) در موقعیت جغرافیایی عالی مروارید شهر منطقه ۲۲ قرار گرفته و دارای دسترسی های مناسبی به بزرگراه شهید خرازی، بزرگراه حکیم و اتوبان تهران  کرج (بزرگراه شهید فهمیده) است و از این جهت موقعیت مکانی و دسترسی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دسترسی به دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس) که یکی از نقاط گردشگری خاص شهرک چیتگر و غرب تهران محسوب می شود در شرق مروارید شهر قرار گرفته است. دسترسی مناسب ساکنین شهرک مروارید به ایستگاه های مترو منطقه ۲۲ نیز از دیگر مزایای مهم در دسترسی به حمل و نقل عمومی در این منطقه محسوب می ­شود.

این پروژه در فاز دوم مروارید شهر قرار دارد و هم اکنون در مرحله زمین و اخذ جواز قرار دارد و پیش بینی شده است که تا سال 1403 به اتمام برسد.

 

پلاک ثبتی

قطعه

فرعی 

اصلی

ش. پرونده 

 

 

 

 

 

 

 

کارفرما: تعاونی فراگستر امید یاران

مهندس ناظر:

کاربری:

مسکونی

 

 

 

 

 

 

 

طبقات زیر زمین:

طبقه لابی:  

         طبقات روی زمین:

       طبقات کل:

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ شروع:

 

        تاریخ اتمام:

        پیش بینی 1403

 

 

Yabandeh.com

 

 

 


تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، درخواست استعلام قیمت یا سفارش خرید و فروش امتیازهای پروژه های در حال اجرای  شهید همدانی و شهید سلیمانی تعاونی مسکن فراگستر امید یاران 27 حتی در روزهای تعطیل با مشاورین ما در بخش امتیاز تماس بگیرید.

مهندس کسری علیزاده

09124685136

09364664203

 

 
اشتراک این پست:

پست های مرتبط:
آشنایی با تعاونی ابنیه همت

معرفی پروژه های مسکونی تعاونی توسعه ابنیه همت

آشنایی با تعاونی ابنیه آکام

معرفی تعاونی مسکن ابنیه آکام