بودجه مورد نیاز برای اجاره آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی

بودجه مورد نیاز برای اجاره آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی

اجاره آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی برای مستاجری که با ۲۰۰ میلیون به‌عنوان پول پیش دنبال یک واحد ۱۰۰ متری است، معمولا ماهی ۱۲ تا ۲۵ میلیون خرج برمی‌دارد. اگر مستاجر تمایلی به گرو گذاشتن پول پیش نداشته باشد، آنوقت رقم درخواستی صاحبخانه‌ها در جنت‌آباد جنوبی برای همین خانه‌های دوخوابه و تقریبا ۱۰۰ متری از ماهی ۱۸ میلیون شروع می‌شود و به حول‌وحوش ۳۰ میلیون تومان می‌رسد.

 

جنت‌آباد جنوبی یکی از محله‌های منطقه پنج تهران است که جدید‌ترین بررسی‌ها نشان می‌دهد متوسط قیمت مسکن در آنجا به شکل متوسط به متری ۷۵ میلیون تومان رسیده است. عددی که حدود ۱۵ درصد از میانگین قیمت خانه‌های تهران بیشتر است و صاحبخانه‌ها تقریبا با همین فرمول از مستاجر انتظار اجاره‌خانه دارند.

 

ارزش آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی

جنت‌آباد یکی از محله‌های منطقه پنج است. جایی که محله‌هایی مثل پونک، شهرزیبا، سازمان برنامه، فرحزاد، باغ فیض، شهران و ... قرار دارد. البته خود جنت‌آباد را به سه بخش جنوبی، مرکزی و شمالی تقسیم می‌کنند و بدنیست بدانید قیمت آپارتمان و هزینه‌های اجاره‌بها در جنت‌آباد جنوبی تا حدودی بیشتر از جنت‌آباد مرکزی و شمالی است.

 

قیمت آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی طبق آخرین محاسبات پلتفرم‌های فعال در حوزه مسکن به متری ۷۵ میلیون تومان رسیده است. عددی که متوسط ارقام پیشنهادی فروشنده‌هاست و باعث می‌شود خرید خانه ۵۰ متری در جنت‌آباد جنوبی به سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بودجه نیاز داشته باشد. همان عدد متری ۷۵ میلیون تومان، در جنت‌آباد مرکزی به ۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تبدیل می‌شود و وقتی سراغ جنت‌آباد شمالی را می‌گیریم، با عدد متری ۷۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سرو‌کار داریم.

 

قیمت آپارتمان و هزینه‌های اجاره‌بها در جنت‌آباد جنوبی نسبت به میانگین سایر محله‌های منطقه پنج تهران بیشتر است. طوری که در منطقه پنج متوسط ارقام پیشنهادی فروشنده‌ها به متری ۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. از آنطرف هزینه‌های مسکن در جنت‌آباد جنوبی درمقایسه با کل تهران بشتر است. آخرین بررسی‌ها نشان می‌دهد در تهران متوسط قیمت مسکن به متری ۶۶ میلیون تومان رسیده. به‌این ترتیب قیمت مسکن در جنت‌آباد جنوبی تقریبا ۱۵ درصد بالاتر از میانگین پایتخت است. انتظار صاحبخانه‌ها از مستاجران در جنت‌آباد جنوبی تقریبا با همین فرمول‌ها محاسبه می‌شود.

 

هزینه اجاره‌بها در جنت‌آباد جنوبی

اجاره آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی برای کسی که دنبال یک واحد ۵۰ متری است و حدود ۲۰۰ میلیون به اسم پول پیش کنار گذاشته، ماهی هفت تا ۱۲ میلیون آب می‌خورد. به‌عنوان مثال مالک واحد ۵۰ متری در جنت‌آباد جنوبی که عمر بنای واحدش به ۱۵ سال رسیده، علاوه بر ۲۰۰ میلیونی که به اسم ودیعه طلب کرده، ماهی هشت میلیون هم اجاره می‌خواهد. واحدی که طبقه پنجم قرار دارد و املاکی‌ها آن را به‌اسم واحد فول‌امکانات به خانواده‌های کم‌جمعیت پیشنهاد می‌دهند. وقتی سراغ واحد‌های بزرگتر می‌رویم، طبیعتا ارقام درخواستی صاحبخانه‌ها بالاتر می‌رود.

 

واحد ۱۰۰ متری در جنت‌آباد جنوبی درحالی اجاره داده می‌شود، که مستاجر باید موعد عقد قرارداد ۲۰۰ میلیون پول پیش به صاحبخانه بدهد و ماهی ۲۰ میلیون هم برای کرایه‌خانه کنار بگذارد. البته قابلیت تبدیل رهن و اجاره به مستاجر اجازه می‌دهد، نصف رقم درخواستی مالک را به‌عنوان ودیعه پرداخت کند، اما از آنطرف رقم اجاره ماهانه به ۲۳ میلیون تومان می‌رسد. درطرف مقابل اگر مستاجر بتواند ۳۰۰ میلیون تومان پول پیش وسط بگذارد، رقم اجاره ماهانه به ۱۷ میلیون تومان تبدیل می‌شود.

 

رهن کامل در جنت‌آباد جنوبی چقدر آب می‌خورد

رهن کامل آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی درحال حاضر از حدود ۶۰۰، ۷۰۰ میلیون شروع می‌شود و بابت یکسری از واحد‌های بزرگ و لوکس سه، چهار میلیارد تومان آب می‌خورد. مثلا مالک یک خانه ۸۷ متری در جنت‌آباد جنوبی در ازای ۶۰۰ میلیون تومان آن را به‌شکل رهن کامل دراختیار مستاجر می‌گذارد. واحدی که دوخوابه است و به‌جز انباری امکانات دیگری ندارد. آنطرف بین جدید‌ترین فایل‌هایی که بابت اجاره آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی وجود دارد، می‌توانیم به واحد ۱۹۰ متری اشاره کنیم که رقم ودیعه آن دقیقا سه میلیارد تومان است. این یکی جزو واحد‌های نوساز جنت‌آباد جنوبی است، دوتا پارکینگ دارد و طبقه دوم قرار قرار گرفته. بدنیست یاد‌آوری کنیم که رقم درخواستی مالک بابت رهن این واحد معادل ۴۵ متر آپارتمان مسکونی در کل تهران است. مالک دیگری واحد نوساز و ۶۹ متری خودش را در ازای ۸۰۰ میلیون به شکل رهن کامل اجاره می‌دهد و رقم ودیعه یک خانه ۹۵ متری نوساز دیگر دقیقا یک میلیارد تومان اعلام شده است.

 

اجاره آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی چقدر آب می‌خورد

متراژ

عمر بنا

امکانات

ودیعه

اجاره ماهانه

50 متر

15 سال

فول‌‌امکانات

200 میلیون

هشت میلیون

100 متر

10 سال

فول‌‌امکانات

200 میلیون

20 میلیون

87 متر

16 سال

انباری

600 میلیون

-          

190 متر

نوساز

فول‌‌امکانات

سه میلیارد

-          

60 متر

20 سال

پارکینگ و انباری

300 میلیون

10 میلیون

76 متر

چهار سال

فول‌‌امکانات

700 میلیون

پنج میلیون

 

منبع: فرارو

 


 تقسیم بندی پروژه بر اساس زمان تحویل

پروژه های در حال احداث در منطقه 22 بر اساس زمان تحویل به 4 مورد تقسیم میشود       بین 1 تا 2 سال تحویل | بین 2 تا 3 سال تحویل | بین 3 تا 4 سال تحویل | و پروژه های در مرحله پذیره نویسی

برای مشاهده  صفحه اختصاصی  هر یک از این پروژه ها (لطفا  کلیک نمائید)

 


جهت مشاهده خرید و  فروش آپارتمان  برج های نوساز و کار کرده و اقساطی معرفی شده به سایت یابنده

خرید و فروش آپارتمان ، پنت هاوس ، برج نوساز و کارکرده و اقساطی در منطقه 22 چیتگر تهران ( لطفا  کلیک نمایید)

 


 

blobid1-97.jpg

 

 برچسب ها: مقاله, منطقه 22, پروژه


اشتراک این پست:

پست های مرتبط:
اخبار مسکن لیست آپارتمان‌های ۵۰ متری اجاره‌ای در غرب پایتخت

​بررسی‌ فایل اجاره در منطقه 2 تهران نشان می‌دهد که برای رهن کامل واحدی با 50 مترمربع زیربنا و دارای امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری دست‌کم باید 600 میلیون تومان بودجه داشت.

اخبار مسکن خبر مهم وزیر راه برای مستاجران؛ متوسط سقف اجاره بها مشخص شد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به دو مصوبه امروز شورای عالی مسکن، از تصویب رقم ۲۵ درصد برای متوسط سقف اجاره بها و افزایش وام ساخت نهضت ملی مسکن به ۸۰۰ میلیون تومان خبر داد.