مرور و بررسی
وضعیت: آماده برای عرضه امتیاز
دسته بندی: امتیاز در برج مسکونی
معرفی پروژه

مباحث مهم نحوه  قیمت گذاری و واریزی های پروژه (برج های مرواریدشهر) 

قیمت های بروز پروژه های در حال احداث (پروژه برج های مروارید شهر) توسط وب سایت یابنده منتشر می شود.

نکته مهم آن است که  با به موقع پرداخت کردن اقساط موظفی (پروژه برج های مروارید شهر) علاوه بر کمک کردن به روند ساخت پروژه ازامتیاز مثبت حاصل از خوش حسابی و انتخاب واحد بهتر بهره مند شوید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نحوه رتبه بندی و امتیاز دهی و اطلاع از قیمت روز بازار(پروژه برج های مروارید شهر) با مشاوران گروهملکی یابنده تماس حاصل فرمایید.

 ساعات کاری دفترگروه ملکی یابنده  : از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۲۱ و جمعه ها از ساعت ۹ الی 20 میباشد .

 

باتوجه به وجود برجهای زیادی در این منطقه که ساخته شده اند و یا در حال ساخت میباشند و حسب آماده تحویل بودن و یا در فواصل زمانی مختلف آماده سکونت میشوند و پارامترهای همچون متراژ و طبقه و جهت و... قیمتها در این پهنه بسیار متفاوت خواهد بود .لذا جهت کسب آخرین اطلاعات از روند خرید و فروش و آماده سازی برج های واقع در مروارید شهر با شماره های کارشناسان گروه ملکی یابنده تماس حاصل نماید.


توضیحات

اگر می‌خواهید بدانید غربی‌ترین ناحیه شهر تهران کجاست، باید از مرواریدشهر یاد کنیم، شهرکی با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالا که هم‌اکنون در حال ساخت است و بسیاری از واحدهای آن پیش‌فروش شده و بسیاری دیگر هم در دست پیش‌فروش است؛ شهرکی خوش‌آتیه که عده‌ای به حق آن را مروارید غرب تهران صدا می‌زنند. پروژه‌های مرواریدشهر، همه توسط تعاونی‌های مسکن سازمان‌های معتبر در حال ساخت هستند و تا سه چهارسال آینده، آماده تحویل خواهند بود تا شهرکی را راه‌اندازی کنند که علاوه بر دسترسی آسان به مرکز تهران و کرج، از آب‌وهوایی مطبوع و پاک برخوردار است. 

محدوده جغرافیایی مروارید شهر چیتگر

شهرک مروارید شهر از نظر جغرافیایی در غربی‌ترین قسمت تهران واقع شده که در اصل مرز بین شهر تهران و کرج؛ مرکز استان البرز است. مروارید شهر در ناحیه ۷ منطقه ۲۲ قرار گرفته که در حقیقت آخرین ناحیه از تهران است به همین دلیل از موقعیت آب‌وهوایی مطبوعی برخوردار است و از آلودگی‌های زمستانه و غبارهای تابستانه به‌دور و در امان است. این شهرک از نظر موقعیت مکانی در ۷ کیلومتری غرب دریاچه چیتگر واقع شده است. هم‌چنین مروارید شهر در مجاورت شهرک شهید خرازی، الهیه غرب، آتی شهر، شهرک دانشگاه شریف و همراه شهر واقع شده است. این شهرک بین بزرگراه‌های شهید خرازی، تهران-کرج، حکیم و بزرگراه شهید اردستانی قرار دارد که دسترسی ساکنین را به جاهای مختلف اعم از شهر تهران و کرج امکان‌پذیر و سهل کرده است.

موقعیت هواشناسی مروارید شهر

اگر دنبال کم‌ریسک‌ترین محل‌ها از لحاظ تراکم میزان آلاینده‌ها باشیم. شهرک مروارید به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و نزدیکی به کوه‌پایه‌های غربی تهران، موقعیت خوبی برای سکونت به‌دور از آلاینده‌ها دارد. آب وهوای این شهرک در طول سال مطبوع است چرا که در اقلیم آب‌وهوایی تهران، بیشتر بادها باد غربی است و از همین ناحیه وارد می‌شود و آلودگی‌ها را از این محدوده بیرون می‌کند. به همین سبب در بیشتر روزهای سال آب‌وهوایی دلچسب دارد که از آلودگی‌هایی که به وقت زمستان گریبان‌گیر تهران است دور می‌ماند. هم‌چنین نزدیکی به کوه‌های غربی تهران، موقعیت آب‌وهوایی این شهرک را از سایر مناطق مطبوع‌تر و پاک‌تر می‌کند که آن را به محلی مناسب برای زندگی تبدیل خواهد کرد.

محدوده جغرافیایی مروارید شهر چیتگر

موقعیت جغرافیایی یک محله، در اینکه چقدر محل مناسبی برای زندگی کردن است، خیلی مؤثر است. اینکه محل سکونت از نظر دسترسی به سایر محله‌ها چه موقعیتی دارد، یا در نزدیکی مکان تجاری مناسب قرار دارد یا نه و در کل محل قرار گرفتن محله کجاست، تأثیر بسزایی روی آینده محله و املاک و خانه‌های واقع در آن خواهد داشت. شهرک مروارید شهر از نظر جغرافیایی در غربی‌ترین قسمت تهران واقع شده که در اصل مرز بین شهر تهران و کرج؛ مرکز استان البرز است. مروارید شهر در ناحیه ۷ منطقه ۲۲ قرار گرفته که در حقیقت آخرین ناحیه از تهران است به همین دلیل از موقعیت آب‌وهوایی مطبوعی برخوردار است و از آلودگی‌های زمستانه و غبارهای تابستانه به‌دور و در امان است. این شهرک از نظر موقعیت مکانی در ۷ کیلومتری غرب دریاچه چیتگر واقع شده است. هم‌چنین مروارید شهر در مجاورت شهرک شهید خرازی، الهیه غرب، آتی شهر، شهرک دانشگاه شریف و همراه شهر واقع شده است. این شهرک بین بزرگراه‌های شهید خرازی، تهران-کرج، حکیم و بزرگراه شهید اردستانی قرار دارد که دسترسی ساکنین را به جاهای مختلف اعم از شهر تهران و کرج امکان‌پذیر و سهل کرده است.

مروارید شهر، مروایدی در صدف تهران
اگر می‌خواهید بدانید غربی‌ترین ناحیه شهر تهران کجاست، باید از مرواریدشهر یاد کنیم، شهرکی با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالا که هم‌اکنون در حال ساخت است و بسیاری از واحدهای آن پیش‌فروش شده و بسیاری دیگر هم در دست پیش‌فروش است؛ شهرکی خوش‌آتیه که عده‌ای به حق آن را مروارید غرب تهران صدا می‌زنند. پروژه‌های مرواریدشهر، همه توسط تعاونی‌های مسکن سازمان‌های معتبر در حال ساخت هستند و تا سه چهارسال آینده، آماده تحویل خواهند بود تا شهرکی را راه‌اندازی کنند که علاوه بر دسترسی آسان به مرکز تهران و کرج، از آب‌وهوایی مطبوع و پاک برخوردار است.

 

راه‌های دسترسی به مروارید شهر
​​​​​​​یکی از ملاک‌هایی که برای شهرک‌های اطراف شهر لازم و ضروری است، راه‌های دسترسی به مراکز مهم شهر است. هر چه شهرک‌ها راه‌های مناسب‌تری برای رسیدن به مرکز شهر داشته باشند، ارزش بالاتری پیدا خواهند کرد و برای زندگی مناسب‌تر خواهند بود. مروارید شهر هم با توجه به اینکه غربی‌ترین ناحیه تهران است از این قاعده مستثنی نیست و ساکنان این شهرک به امکانات حمل‌ونقل مناسب و از آن مهم‌تر راه مناسب نیاز دارند تا بتوانند در آینده زندگی دل‌نشینی داشته باشند. مروارید شهر در نزدیکی بزرگراه‌های شهید خرازی، تهران-کرج، حکیم و بزرگراه شهید اردستانی قرار دارد که از طریق خروجی‌های محلی به این بزرگراه‌ها دسترسی دارد و رسیدن به مراکز مهم شهر تهران را آسان می‌کند. هم‌چنین ایستگاه مترو نیز فاصله زیادی با این شهرک ندارد و ساکنین می‌توانند به راحتی خود را به مترو برسانند و به نقاط مختلف تهران و حتی به شهر کرج سفر کنند.

مروارید شهر مکانی برای سرمایه‌گذار

تجربه چندین و چند ساله پایتخت‌نشینی برای خیلی از افراد این موضوع را ثابت کرده که با سرمایه‌گذاری به موقع در محل‌های مناسب، می‌توان آینده‌ای خوب برای سرمایه خود رقم زد؛ چه بسیار مناطقی که در بدو ساخت، به نظر محله خاصی نمی‌آمدند اما با گذشت سال‌ها و برقراری امکانات و خدمات رفاهی در آن محدوده، تبدیل به بهترین نقطه شهر شدند؛ شهرک غرب نمونه بارزی از این محدوده‌هاست. در مورد مروارید شهر و پروژه‌های مروارید شهر هم همین قانون صادق است. اگر چه این شهرک امروز هم قابلیت سکونت دارد، اما هنوز از امکانات شهری تمام و کمال برخوردار نیست. با این وجود، از آنجایی که این شهرک از زیرساخت‌های شهری و مهندسی‌شده برخوردار است، تمامی امکانات رفاهی اعم از ورزشگاه، فروشگاه، مدرسه، درمانگاه، فضای سبز کافی، پاساژهای محلی و هرآنچه که افراد برای رفاه و آرامش خود به آن احتیاج دارند، در این شهرک پیش‌بینی شده است. بنابراین به محض اینکه بهره‌برداری از برج‌ها به حدی برسد که جمعیت قابل توجهی در آن‌ها ساکن شوند، تمام این امکانات یک به یک راه‌اندازی خواهند شد و مروارید شهر را به شهرکی با موقعیت ویژه در غرب تهران تبدیل خواهد کرد. چرا که علاوه بر تجمع تمام امکانات در نزدیکی محل سکونت، موقعیت جغرافیایی این شهرک، آب‌وهوایی مطبوع برای آن به ارمغان می‌آورد که در منحصربه‌فرد کردن موقعیت آینده‌ی این شهرک نقش مهمی دارد. بنابراین اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن هستید، خرید یکی از واحدهای این شهرک، می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد؛ چرا که بدون شک این شهرک رو به رشد و توسعه است و با توجه به مهندسی‌ساز بودن ساختمان‌ها و فضای شهری، برای زندگی بسیار محل مناسب و دل‌نشینی خواهد بود. 

بررسی پروژه های مروارید شهر

تمامی پروژه های موجود در مروارید شهر که تعداد زیادی از پیش فروش برج های منطقه 22 را شامل میشوند، جواز سال 90 تا 96 را داشته اند 30 طبقه می باشند و از سال 97 به بعد 12 طبقه می باشند.

برج های مروارید شهر که جزو
 املاک منطقه۲۲ می باشند، در انتهای همت و آخرین قطعه از منطقه 22 واقع شده است که ما بین اتوبان حکیم و همت قرار گرفته است که در جنوب آن اراضی ورد آورد قرار دارد در شرق آن شهرک الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف و اردستانی قرار دارد.

بررسی پروژه های مروارید شهر از شرق به غرب(برای رفتن به صفحه اختصاصی هر پروژه و مشاهده اطلاعات تکمیلی و البته و به روز رسانی شده آن بر روی اسم پروژه مورد نظرتان کلیک نماید.)

پروژه سفیر یا S2 

از غرب به شرق مروارید شهر اولین قطعه است که مربوط به تعاونی مسکن سپاشهر می باشد و تمامی متراژهای پروژه سفیر 145 متری سه خوابه می باشد ، زمان تحویل آن هم 36 ماهه است و سال 1403 تحویل داده خواهد شد
پروژه مروارید 2 یا بقیه اله 2

 یک پروژه 30 طبقه دارای متراژهای 125، 145، 155 متری می باشد و سازنده آن شرکت اریکه نامی پارسیان است پروژه بقیه اله 2 در مرحله 15 طبقه اسکلت بتنی قرار دارد.(3 اسفند ماه 99 )
پروژه برلیان

 یک پروژه خاص با نمای سازه چوب می باشد . سازنده پروژه برلیان شرکن مهر آفرین است . متراژهای این پروژه 95، 127، 131 متری می باشد پروژه برلیان مهر آفرین هم اکنون (3 اسفند ماه 99 ) در مرحله سه طبقه مثبت قرار دارد و زمان تحویل آن 36 ماه آینده است.
پروژه F7 , F8 یا پروژه الهیه فرشته 

در قالب دو برج 30 طبقه ساخته می شود و سازنده آن شرکت تعاونی عمران توسعه سپاشهر است و متراژ همه واحدهای آن 147 متری بوده و به صورت سه دانگ و شش دانگ وارد بازار شده است. 
پروژه بهارستان ساخته شده توسط مجلس می باشد و دارای متراژهای 100 متری ، 125 متری و 157 متری است که تحویل داده شده است.
پروژه ایرانسازه سازنده آن تامین اجتماعی می باشد که دارای 30 طبقه بوده و هر طبقه 8 واحد دارد و متراژ های آن از 126 تا 154 متر می باشد و تحویل آن آخر سال 1400 می باشد.
پروژه برنامه بودجه توسط برنامه بودجه ساخته شده دارای دو بلوک
 L1 , L2  و تحویل آن سال 1402 می باشد.
پروژه لشگر 27 شهید همدانی

 مروارید شهر توسط تعاونی لشگر 27 ساخته می شود که برجی 30 طبقه بوده که تا کنون 18 طبقه اسکلت و دیوار چینی هم زمان در حال انجام است که متراژها همگی 145 متری 3 خوابه می باشد و تحویل آن سال 1402 می باشد.
پروژه خادمین دارای 3 بلوک است که
 F11 را اوایل سال 1400 تحویل داده خواهد شد و E10 را اواخر سال 1400 تحویل می دهند و دارای متراژهای 110 تا 157متری است و در مرحله نازک کاری می باشد.
پروژه مروارید خیام

 که سازنده آن آقای لالوی است متراژها 93، 97، 103، 108 می باشد جز دو پروژه قیمت قطعی مروارید شهر است، طبقه و واحد این پروژه مشخص است.
پروژه بقیه الله 1 که سازنده آن شرکت نامی اریکه پارسیان است و در مرحله تحویل موقت قرار دارد. متراژها 130، 150 ، 160 که 130متری ویو شمالی ، 150 متری ویو جنوبی، 160 متری ویو شمالی و جنوبی دارند. ​​​​​​​
پروژه تریتیوم 3 یک پروژه شخصی ساز است و سازنده آن شرکت نیکان سازه سدید می باشد این پروژه دارای متراژهای 122، 126، 133 متری است و زمان تحویل آن برج 7 سال 1400 می باشد.
پروژه ساحل 3

 توسط شرکت ابنیه ساحل ساخته می شود و دارای متراژهای 120 متری می باشد این پروژه هم اکنون ( اسفند ماه 99 ) در مرحله اسکلت می باشد و تحویل آن 36 ماه دیگر است.
پروژه الدوز ( مهتاب 2 )

 توسط شرکت تعاونی الدوز آذربایجان در حال ساخت است و دارای متراژهای 128، 134، 136، 172 متری است و تحویل 40 ماهه دارد.
پروژه برج سران 

که سازنده آن شرکت تعاونی همت کاشانه است در مروارید شهر قرار دارد و دارای متراژهای 120 متری می باشد.
پروژه صدف توسط تعاونی بهشت زهرا ساخته شده است و دارای متراژهای 135 تا 150 متری است که هماکنون تحویل داده شده است.
پروژه ستاره هم واقع در مروارید شهر و سازنده آن تعاونی شهرداری منطقه 22 است.
​​​​​​​پروژه ایرانسازه توسط شرکت تعاونی تامین اجتماعی ساخته می شود که دارای متراژهای 126، 154 و 156 متری است که به صورت موقت تحویل داده شده است.  
پروژه K2 کامرانیه

 توسط تعاونی سپاشهر ساخته می شود تا کنون دو طبقه مثبت آن دیوارچینی شده است و سفت کاری آن انجام شده و دارای متراژهای 80 تا 120 متری می باشد و تحویل آن سال 1403 است.
پروژه آناهیتا توسط تعاونی آتشنشانی ساخته شده است و تحویل داده شده متراژهای آن از 115 متر تا 150 متری می باشد.
پروژه ستین

 توسط شرکت آرین سازه ساخته می شود دارای 12 بلوک 12 طبقه می باشد و تحویل آن سال 1404 می باشد.
پروژه رومنس 

توسط تعاونی توسعه همت ساخته می شود و دارای 8 بلوک 17 طبقه است که 12 طبقه آن مسکونی است که دارای متراژهای 90، 130 و 150 می ابشد.
پروژه اسپرلوس

 توسط شرکت برماگستر همت ساخته می شود دارای 6 بلوک می باشد و تحویل آن 4 ساله است.
پروژه پلازا

 توسط شرکت عمارت مدرن ایرانیان در حال ساخت است دارای متراژهای 90، 100، 120 متری است و دارای 4 بلوک با تحویل 40 ماهه است.
پروژه سپکو

 توسط شرکت شرق فاخر در حال ساخت است و دارای 5 بلوک می باشد.
​​​​​پروژه پزشکان 1

پروژه خاتم 2 یا اطلس
پروژه وزرا
پروژه نارنجستان۴

پروژه پزشکان 2

پروژه لشگر 27 دو شهید سلیمانی

امتیاز پروژه هزاره سوم

امتیاز پروژه سهند

امتیاز پروژه خاتم 3

امتیاز پروژه بانک کشاورزی

امتیاز پروژه هزاره سوم 2

امتیاز پروژه بقیه الله 3 یا میلان 3(واقع در اردستانی)

امتیاز پروژه خرازی(واقع در ارستانی)

امتیاز پروژه بقیه الله 5 یا ونوس هم لند(واقع در ابتدای ورودی مروارید شهر)

امتیاز پروژه نارنجستان 3 (در نزدیکی مروارید شهر و در شمال بلوار اردستانی ابتدای روستانی وردیج)

امتیاز پروژه نارنجستان 5 (در نزدیکی مروارید شهر و در شمال بلوار اردستانی ابتدای روستانی وردیج)

از دیگر پروژه های واقع شده در مروارید شهر هستند.


!خوش آمدید به سایت ما"

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما

و مشاوره در خصوص ملک های مورد نظرتان

با ما تماس بگیرید

دانلود آیکون کار از راه دور آیکون آرم وکتور تصویر نماد کارمند | اوپیک

 

  مهندس کسری علیزاده

icon whatsapp 

  09124685136

 

icon whatsapp

 

  09364664203

 

‫پارسکال‬‎

 

 44700123_021

 

icon whatsapp

 

 yabandeh_realestate

 

 

 yabandeh_realestate

 

icon whatsapp

 

 yabandeh_realestate

 

‫خرید و قیمت آیکون سه بعدی ایمیل و لوکیشن | ترب‬‎

 

kasra1384k@gmail.com

 

‫آدرس مراکز پزشکی قانونی - مشاوره آنلاین پزشکی قانونی‬‎

 

 تهران-منطقه 22- بلوار امیرکبیر-بعداز گل آرا-

روبروی باشگاه الزهرا-پلاک 762-املاک آرین(یابنده)


 تقسیم بندی پروژه براساس

 

زمان تحویل برروی

 

گزینه های زیر (کلیک نماید)

 

 

| آماده تحویل |

 

1 تا 2 سال تحویل |

 

| 2 تا 3 سال تحویل |

 

| 3 تا 4 سال تحویل |

 

| مرحله پذیره نویسی |  


تقسیم بندی و تفکیک برج های منطقه 22 و حدود

کف قیمت واحدهای این منطقه و فاصله آنها تا

دریاچه بر روی ناحیه مورد نظر در گزینه های زیر

(کلیک نماید)

 

| کوهک |

 

| شهرک گلستان |

 

| پهنه های ارتش |

 

| مروارید شهر |

 

 

| دریاچه شهدای خلیج فارس |

 


 جهت مشاهده و رفتن به صفحه

 

فایلهای فروش و اجاره و پیش فروش

 

سپرده شده به گروه ملکی یابنده

 

بر روی این قسمت (کلیک نماید)


 

 

ادامه توضیحات برج های مروارید شهر

امکانات رفاهی

اینترنت Wifi

استخر

بالکن

پارکینگ

سالن اجتماعات

سونا و جکوزی

روف گاردن

نگهبانی

دوربین مداربسته

درب ضد سرقت

سیستم سرمایشی گرمایشی اختصاصی

سیستم سرمایشی چیلر

آسانسور

آسانسور حمل بار

آنتن مرکزی

اعلام و اطفاء حریق

مرکز خرید و واحد تجاری

سیستم مدیریت هوشمند BMS

راه پله اضطراری

شوتینگ زباله

هلی پد

سالن بازی کودکان

زمین ورزشی اختصاصی برج

سیستم Chp نیروگاه برق مرکزی

کافی شاپ

سینما

هایپر استار

کارواش خصوصی برج

خشکشویی

نماز خانه

پیست دوچرخه سواری

جاده سلامت

باشگاه بدن سازی

فضای سبز

پارکینگ مهمان


فاصله تا امکانات شهری

بانک - 1 km

مرکز خرید - 1 km

دریاچه - 2 km

ایستگاه اتوبوس - 1 km

ایستگاه مترو - 3 km

فرودگاه - 5 km

داروخانه - 1 km

مدرسه - 1 km

بیمارستان - 2 km

پارک و فضای سبز تفریحی - 1 km

مجموعه ها و استادیوم های ورزشی - 3 km


مکان

تهران منطق22 چیتگر شهرک مروارید شهر, تهران, تهران


اشتراک گذاری این پروژه :

ثبت درخواست خرید یا فروش این پروژه

فایل های فروش
فایلهای اجاره